Naše služby

Půjčovna nářadí

Proč utrácet peníze za nářadí, které potřebujete pouze občas nebo jednorázově? Pokud Vás nebaví neustále chodit za sousedem pro vrtačku, svářečku, zastavte se u nás. Dobu zápůjčky máme čistě flexibilní, vycházíme maximálně vstříc potřebám a přáním zákazníka. K nářadí Vám zapůjčíme i veškeré příslušenství.

A. Úvodní ustanovení

Tento půjčovní řád je závazný pro pronajímatele na straně jedné a nájemce na straně druhé. Smluvní vztah ve věci zapůjčení nářadí vzniká podpisem půjčovní smlouvy a řídí se dle tohoto půjčovního řádu.

B. Uzavření smlouvy

Pro uzavření smlouvy je třeba, aby zákazník:

A) byl starší 18 let
B) předložil dva platné doklady totožnosti (občanský průkaz, pas, řidičský průkaz atd
C) složil kauci určenou půjčovnou, jejíž výše se řídí hodnotou půjčovaného nářadí

C. Ceny půjčovného

Ceny půjčovného jsou smluvní a jsou uvedeny v ceníku půjčovny.

D. Povinnosti zákazníka

Lhůta půjčky je uvedena na půjčovní smlouvě a je závazná. V případě, že zákazník potřebuje nářadí déle, je povinen půjčovní smlouvu prodloužit (i telefonicky).

E. Poškození a ztráty nářadí

V případě, že dojde k poruše vypůjčeného nářadí v rozsahu, který brání jeho řádnému využití, je třeba tuto skutečnost okamžitě reklamovat. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel a půjčovné bude účtováno v plné půjčovní době.

Zákazník nesmí žádným způsobem do vypůjčeného nářadí zasahovat, případně je opravovat. V případě, že toto nedodrží, ponese všechny náklady vzniklé tímto zásahem.V případě poškození či ztráty vypůjčeného nářadí je zákazník povinen uhradit škodu takto vzniklou.

Poškození motorického rázu jsou rizikem půjčovny, pokud nedošlo k prokazatelnému přetížení stroje tj. extrémní namáhání (týká se i nástrojů). Mechanická poškození hradí zákazník, např. poškozený kabel, pádem, přejetím či jiným způsobem poškozený stroj. Náklady spojené s opravou tohoto poškození mohou být hrazeny ze složené kauce buď při vrácení stroje, pokud je lze ihned stanovit nebo zálohově.

V případě odcizení či ztráty půjčeného nářadí uhradí nájemce zůstatkovou hodnotu stroje.

Prosíme zákazníky, aby si předvedení stroje zkontrolovali.

Ceník půjčovny nářadí

Tlaková myčka MAKITA HW 130 4 hod / 200,- Kč den / 400,- Kč
Svářecí inventor 4 hod / 170,- Kč den / 250 ,- Kč
Úhlová bruska MAKITA 230 mm 4 hod / 135,- Kč den / 200,- Kč
Vrtací kladivo MAKITA HR 2470 C 4 hod / 120,- Kč den / 200,- Kč
Úhlová bruska GA4541R
Bourací vrtací kladivo HR4002
Bourací kladivo MAKITA HM 1214 C 4 hod / 300,- Kč den / 450,- Kč

Napište nám Vaši poptávku

4 + 1 =