Počet položek: 0 0,00 CZK

WEBER ton akrylát 5kg

kliknutím zvětšíte
WEBER ton akrylát 5kg
ks
Kód:NFAKR-5
Výrobce:WEBER
Cena s DPH : 864,79 CZK
bez DPH : 714,70 CZK
DPH:21 %
Sleva celkem:30 %
Původní cena s DPH:1 235,41 CZK
Původní cena bez DPH:1 021,00 CZK
Dostupnost:1-7 dnů
Bal: 5 kg
Platba: na stavbu předem zál. fakturou, prodejna - hotově

 UVEDENÁ CENA PLATÍ PŘI ODBĚRU NA PRODEJNĚ.

 Univerzálně použitelný nátěr k barevnému ztvárnění starých i nových fasád. K renovaci starých fasád s disperzním podkladem a k barevnému dokončení a egalizaci suchých minerálních omítek. Jednoduše zpracovatelný, vodoodpudivý, výborné krycí schopnosti, odolný vůči povětrnostním vlivům a UV záření.

 

 • jednoduše zpracovatelný
 • vodoodpudivý
 • výborné krycí schopnosti
 • odolný vůči
 • povětrnostním vlivům
 • odolný UV záření
 • široký výběr odstínů
 • faktor difúzního odporu µ = 250

 

Definice výrobku

Fasádní nátěr obsahující akrylátovou disperzi připravený k přímému použití se systémovou penetrací weberpodklad A.

 

Použití

Univerzálně použitelný vodou ředitelný fasádní nátěr k barevnému ztvárnění nových i starších fasád. Je vhodný k přetírání všech typů tenkovrstvých omítek, starších pevných nátěrů, tradičních štukových omítek i škrábaných omítek břizolitového typu. 

 

Barevné odstíny

 

Barevné odstíny podle vzorkovnice weber color line od roku 2013. Při použití na vnější tepelně izolační kompozitní systémy, zvláště na osluněné plochy, se doporučuje používat pouze odstíny s koeficientem HBW minimálně 25, na přetírání omítek weberpas silikát, weberpas extraClean s koeficientem HBW minimálně 30. Některé barevné odstíny mají příplatek podle aktuálně platného ceníku. Při potřebě použití odstínu s nižším HBW než 25 (30 pro přetírání omítek weberpas silikát, weberpas extraClean) lze využít technologii weberreflex, popř. jiná opatření po konzultaci s výrobcem.

Jednotlivé výrobní šarže mohou mít mírně odlišný odstín od oficiálního barevného vzorníku. Při doobjednávkách je proto třeba uvádět čísla výrobních šarží. Doobjednání odstínu podle výrobní šarže je možné pouze do 6 měsíců od výroby původní šarže.

 

Číslo výrobku

 • NFAKR + č. odstínu

 

Spotřeba

 • na hladký povrch 0,4 kg/m2
 • na hrubý povrch 0,65 kg/m2

Balení

V 5 a 25 kg PE obalech, 600 kg/paleta

Požadavky před aplikací

Všeobecné požadavky pro podklad

Vhodnými podklady jsou dle platných norem a postupů zhotovené vápenocementové, cementové, polymercementové malty a omítky. Podklady musí být pevné suché bez trhlin a prachu, prosté odlupujících se částí. Nově zhotovené omítky musí být provedeny s pravidelnou strukturou a musí být dostatečně vyzrálé. Týká se především nových i vyspravovaných minerálních štukových i břízolitových omítek. Podklad musí mít v celé ploše stejnoměrnou nasákavost a strukturu. Vhodnými podklady jsou také tenkovrstvé omítky.

Podmínky pro zpracování

Teplota podkladu a vzduchu nesmí klesnout pod +5 °C. Při provádění je nutné se vyvarovat přímému slunečnímu záření, větru a dešti. Při podmínkách podporujících rychlé zasychání fasádního nátěru (teplota nad +25 °C, silný vítr, vyhřátý podklad apod.) musí zpracovatel zvážit všechny okolnosti (včetně např. velikosti plochy) ovlivňující možnost správného provedení, zvláště napojování. Při podmínkách prodlužujících zasychání (především nízké teploty a vysoká vlhkost vzduchu) je třeba počítat s pomalejším zasycháním a tím možným poškozením deštěm i po více než 12 hodinách.

Nářadí

Fasádní váleček, malířská štětka, případně vhodné stříkací zařízení, unimixer a vrtačka nebo speciální míchadlo s možností regulace otáček

Čištění

Nádoby, nářadí a nástroje je nutné ihned před zaschnutím očistit vodou, stejně jako všechny zabudované části fasády od zbytků nátěru.

 DO POZNÁMEK UVEĎTE ČÍSLO BAREVNÉHO ODSTÍNU ! Děkujeme

 

TECHNICKÉ DOKUMENTY KE STAŽENÍ - WEBER ton akrylát 5kg

Související zboží - WEBER ton akrylát 5kg

  
WEBER ton akrylát 25kg

Dostupnost: 1-7 dnů
ks
bez DPH:3 534,38 CZK
Cena s DPH4 276,59 CZK
Sleva22 %
Původní cena5 482,81 CZK
  
WEBER podklad A | 1 L, 2 L, 4 L, 15 L

Dostupnost: 1-7 dnů
bez dph od:117,60 CZK
Cena s DPH od142,30 CZK
Sleva25 %
Původní cena189,73 CZK

Potřebujete poradit ? WEBER ton akrylát 5kg

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace